wtorek, 4 marca 2014

Kreatywny weekend na wsi 21-23 marca 2014

Zapraszam na kreatywny weekend na wsi 21-23 marca 2014 !!!!!

Odpoczynek na wsi wzbogacony czymś pożytecznym, dlaczego nie ;-)

 Zapraszam na kreatywny weekend do jednej z najlepszych agroturystyk w kujawsko-pomorskim, gdzie prócz wspaniałej atmosfery, pysznego swojskiego jadła będzie okazja nauczyć się kilku prostych technik zdobienia przedmiotów.
Na jeden z marcowych weekendów sala biesiadna z dużym kamiennym kominkiem w Agroturystyce Gzinianka stanie się przytulną pracownią. Podczas weekendu wykonamy 4 przedmioty, w przerwach pospacerujemy z kijkami po pięknej okolicy, a wieczorem podegustujemy rarytasy, których walory smakowe wielokrotnie nagradzano. 

Szczegóły w programie http://www.agro.turystyka.pl/download/przyjemne-z-pozytecznym-2014-03b.pdf

Zapraszam na stronę Gospodarstwa Agroturystycznego Gzinianka rzut beretem od Bydgoszczy

http://www.agro.turystyka.pl/agroturystyka.html


 A tak opisałam Gziniankę w przewodniku Szlaku Tradycji i Smaku 


"Podróżnych odkrywających uroki Doliny Wisły z otwartymi ramionami wita Gzin– wieś położona na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, w malowniczej pradolinie Wisły, pomiędzy Bydgoszczą a Chełmnem, w pobliżu Dąbrowy Chełmińskiej i Unisławia. Tu w otoczeniu lasów, z dala od miejskiego zgiełku można rozkoszować  się ciszą i bliskim kontaktem z naturą w Agroturystyce Gzinianka
Opisywana przez gości jako oaza spokoju, miejsce sielskie, anielskie, przepełnione swojskim klimatem. To doskonała propozycja do spędzenia wolnego czasu zarówno dla osób starszych, jak i młodych. Przez cały rok do dyspozycji gości jest  pięć pokoi dwu-, trzy- i czteroosobowych  z pełnym węzłem sanitarnym, ogrzewaniem  i niezależnym wejściem, łącznie do 20 miejsc noclegowych. Ofertę noclegową wzbogacają liczne atrakcje: wiejskie zoo w tym ptactwo ozdobne, kucyk i owce, boisko do siatkówki i badmintona, staw rybny, miejsce na ognisko oraz grilla. Znajdują się tu również dwie sale biesiadne w  tym jedna półotwarta, gdzie w iście wiejskim klimacie można zorganizować imprezę okolicznościową czy firmową. Gospodarze dbają o zachowanie domowej atmosfery również poprzez smaczne i pięknie podane posiłki, przygotowywane w tradycyjny sposób. Do specjalności należą: chleb pieczony na liściach chrzanu, smalec z jabłkiem, cebulką, doskonale przyprawiony czosnkiem i majerankiem, szynka z własnej wędzarni, ser dojrzewający, pasztet, masło i  twarogi".


Wykonamy :5 komentarzy:

 1. o proszę proszę fajna zabawa się zapowiada, ja mam za daleko, ale zapraszam każdego to fajny sposób na kreatywnie spędzony czas i jeszcze można się zarazić i wtedy nowa pasja gotowa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajna sprawa a cudeńka na zdjęciach bajeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda , że taka wczesna pora roku jakby było to dwa miesiące później istniałaby szansa , że uczestniczyłabym w tych warsztatach . Bardzo żałuję , że nie mogę przyjechać tym bardziej , że prowadzi je Pani .Serdecznie pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-) istnieje szansa, że warsztaty będą organizowane cyklicznie więc kto wie może się spotkamy :-) Zapraszam :-)

   Usuń
 4. butelka świetna...patrzę i patrzę i napatrzeć się nie mogę:) czy ty tam wykorzystałaś pastę strukturalna ? taki fajny efekt 3D

  OdpowiedzUsuń