O MNIEKim jestem?
Jestem niespokojnym duchem, marzycielką, kolekcjonerką wrażeń, człowiekiem czynu, wesołkiem i czasem panikarą. Na co dzień zabieganą żoną i  mamą, panią mojego kota i pełnoetatowym pracownikiem.
Z wykształcenia jestem „pseudospecjalistką”  od stosunków międzynarodowych. Pracuję w sektorze pozarządowym, na co dzień za pan brat z projektami unijnymi na rzecz rozwoju wsi.
Moim zamiłowaniem od zawsze była sztuka i rękodzieło.  

Od 2012 roku jestem instruktorem decoupage, obecnie już bardzo dużym doświadczeniem :-)

Co robię?
Pracuję w stowarzyszeniu, łącząc przyjemne z pożytecznym. Współpracuję z fajnymi ludźmi, współorganizuję eventy, działam w obszarze promocji produktów lokalnych i tradycyjnych oraz turystyki regionu kujawsko-pomorskiego oraz na co dzień  zmagam się z coraz większym ciężarem biurokracji.

Po godzinach i w weekendy organizuję warsztaty decoupage  dla dzieci i dorosłych, podczas których resetuję swój umysł, wskakuję na pozytywne tory i odpoczywam.

Współpracuję z wieloma instytucjami dla, których organizuję zajęcia kreatywne skierowane do różnych grup wiekowych m.in : Chełmińskim Domem Kultury, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Unisławiu, Zespołem Szkół nr 2 w Chełmnie, Gminną Biblioteką Publiczną w Kijewie Królewskim, Domem Kultury w Kijewie Królewskim, Kuźnią Inicjatyw Lokalnych w Lisewie i innymi.

Jak żyję?
W biegu :-)  Usilnie staram się racjonalnie dzielić czas pomiędzy etatem, pasją i najważniejszym – rodziną.

Czym się pasjonuję?
Kocham tworzyć, robić coś z niczego, dekorować, brudzić się farbami - mam tak od dziecka :-) Od 9 lat moim konikiem jest decoupage, uzależniłam się  i nigdy  nie mam go  dość. Interesują mnie nowe techniki, testuję, eksperymentuję, psuję, naprawiam, uczę się na błędach. Lubię spotkania z ludźmi, jak na gadułę przystało :-) Zarażam swoją pasją i czerpię z tego ogromną radość i satysfakcję. Decoupage to dla mnie wytchnienie, chwile nieograniczona obowiązkiem jak praca, dlatego nigdy nie powtarzam swoich projektów  tak samo, nigdy nie planuję od a do z, tworzę spontanicznie.
Poza decoupage interesuje mnie decorative painting i mixed media, doba jednak niezbyt chce się wydłużyć, więc w tych obszarach jeszcze dużo nauki przede mną.

Co robię w wolnej chwili?
Gram w gry planszowe z synem,  ganiam się z kotem, słucham muzyki, fotografuję, gotuję, poświęcam się swojej pasji i sprzątam :-)

Gdzie mnie spotkacie?
BLOG OWOCE MOJEJ WYOBRAŹNI  - www.aniapawlak.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz