piątek, 6 grudnia 2013

Prezent dla Czarodziejki

Dla miłośniczki podwodnego świata z mojego decou-forum powstała wcale nie ostatnio szkatułka.
Robiłam ją dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo, bo kilkukrotnie zmieniałam koncepcję. Wiedziałam jednak, że ma być w środku okienko, w którym będzie jakieś morskie żyjątko zatopione w połyskujących mikach i lakierze szklącym, jakby szczelina w dnie łodzi.
Dół to serwetka z motywem map przyklejona na żelazko, na uprzednio pomalowaną różnymi odcieniami brązów i turkusów powierzchnię. Góra farby akrylowe plus patyna, pasty pozłotnicze gdzieniegdzie, a okienko - transfer z wydruku laserowego, farby, miki, mikrogranulki, konturówka.
Wnętrze - okienko wyciskanka w paście strukturalnej pomalowana farbami akrylowymi i mikami, natomiast napis to transfer. Wnętrze dół - koniki morskie to transfery podmalowane mikami.

Okazją do obdarowania Oli, czyli Edyty tym przedmiotem były Mikołajki, jakie na forum zorganizowała jedna z czarodziejek. Z reakcji mojej wylosowanki jasno wynika, że trafiłam w jej gust, co mnie niezmiernie uradowało, popłakałam się dosłownie :-)
Dzięki tym forumowym Mikołajkom, losowaniu, wymyślaniu pomysłu na prezent, wykonaniu go, a potem oczekiwaniu na paczkę na poczcie od mojej Mikołajki poczułam się znowu jak dziecko :-) Tej radości i ekscytacji nie da się opisać - DZIĘKUJĘ  MALOLA, DZIĘKUJĘ CZARODZIEJKI :-)


A to fotki zrobione przez Oli dziś po rozpakowaniu prezentu :-)

11 komentarzy:

 1. Prawdziwe cudeńko! Gratuluję takiego pomysłu i wykonania:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Majstersztyk! Piękne dzieło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widze, że nuda poszła precz :) Przepiękne pudełko, rybka ma niesamowita grafikę na sobie. Kolory z mojej bajki :) pozdrawiam ciepło, eda

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniula - ta szkatuła to skończone DUDO :) podziwiam i pomysł, i wykonanie, i wcale, wcale, wcale się nie dziwię reakcji Oli i temu, że padła :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna skrzynka. Rewelacyjny pomysł, kompozycja, kolory i wykonanie. Mistrzostwo świata.

  OdpowiedzUsuń