O MNIEKim jestem?

Jestem Ania rocznik 83 :-)  niespokojna duchem marzycielka, człowiek czynu, wesołek i czasem panikara. Na co dzień zabiegana żona i  mama, pani psa i kota, a także pełnoetatowy pracownik i mikroprzedsiębiorca. Poza tym twórca rzeczy różnych, miłośniczka rękodzieła i spotkań z ludźmi :-)

Ukończyłam stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, w młodości  chciałam zostać ambasadorką :-) Moim zamiłowaniem od zawsze była sztuka i rękodzieło, a także zwierzaki, które kocham szalenie :-)
Od  12 lat tworzę swoje prace w technice decoupage, mixedmedia i innych pod marką Owoce Mojej Wyobraźni.
Od 2012 roku jestem instruktorem rękodzieła, obecnie już z całkiem sporym  doświadczeniem :-)
Od ponad 4 lat jestem ambasadorką Decoratorium - jedynego w Polsce dystrybutora farb i mediów amerykańskiej marki DecoArt.
Od 2021 r. jestem ambasadorką marki ABStudio Aga Baraniak  - polskiego producenta pięknych papierów ryżowych, scrapowych, tekturek i innych przydasi do rękodzieła.

Co robię?
Pracuję w sektorze pozarządowym, na co dzień za pan brat z projektami unijnymi na rzecz rozwoju wsi, łącząc poniekąd przyjemne z pożytecznym. Współpracuję z fajnymi ludźmi, współorganizuję eventy, działam w obszarze aktywizacji społecznej, rozwoju infrastruktury i przedsiębiorczości na wsi, a także promocji produktów lokalnych i tradycyjnych oraz turystyki regionu kujawsko-pomorskiego.
 
Prowadzę własną firmę, która obejmuje moją działalność rękodzielniczą oraz pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Organizuję warsztaty stacjonarne oraz on-line.
 
Działam na rzecz rozwoju swojej wsi i gminy, szczególnie sprawy społeczne są mi bardzo bliskie.Ponieważ już tak mam, że nie usiedzę to tak się złożyło, że jestem także sołtyską swojej wsi - mojego ukochanego Wierzbowa. <3

Na co dzień współpracuję z wieloma instytucjami i firmami dla, których organizuję zajęcia kreatywne skierowane do różnych grup wiekowych m.in : Chełmińskim Domem Kultury, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Unisławiu, Zespołem Szkół nr 2 w Chełmnie, Gminną Biblioteką Publiczną w Kijewie Królewskim, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kijewie Królewskim, Kuźnią Inicjatyw Lokalnych w Lisewie, Gminą Stolno, ADH-Hobby i innymi.

Jak żyję?
W biegu :-)  Usilnie staram się racjonalnie dzielić czas pomiędzy etatem, firmą, pasją i najważniejszym – rodziną.

Czym się pasjonuję?

Kocham tworzyć, robić coś z niczego, dekorować, brudzić się farbami - mam tak od dziecka :-) Od 12 lat moim konikiem jest decoupage i inne techniki rękodzieła, uzależniłam się  i nigdy  nie mam dość. Interesują mnie nowe techniki, testuję, eksperymentuję, psuję, naprawiam, uczę się na błędach. Lubię spotkania z ludźmi, jak na gadułę przystało :-) Zarażam swoją pasją i czerpię z tego ogromną radość i satysfakcję. Rękodzieło to dla mnie wytchnienie, chwile nieograniczona obowiązkiem jak praca, dlatego nigdy nie powtarzam swoich projektów  tak samo, nigdy nie planuję od a do z, tworzę spontanicznie.

Co robię w wolnej chwili?
Gram w szachy z synem (zawsze przegrywam),  bawię się z psem i kotem, słucham muzyki, dłubię w ogródku, fotografuję, poświęcam się swojej pasji i sprzątam  :-)

Gdzie mnie spotkacie?
BLOG OWOCE MOJEJ WYOBRAŹNI  - www.aniapawlak.blogspot.com
MOJA GRUPA WARSZTATOWA NA FB -

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz