czwartek, 21 kwietnia 2016

Pudełko na serwetkowy babajagan

Przyznaję się bez bicia mam chaos w serwetkach i w ogóle w materiałach, szlag mnie trafia jak przewracam za każdym razem wszystko do góry nogami, kiedy muszę znaleźć jedną małą rzecz. Czas więc na porządki :hura: Nie mam obecnie za bardzo miejsca na dodatkowe kufry i organizery, lecz przede mną wizja własnego kąta (nie będącego kuchnią :-)) więc postanowiłam zacząć zaopatrywać się w elementy, które za jakiś czas posłużą mi w pracowni.
Planuję kilka skrzynek na serwetki, które będą stanowiły komplet i będą zdobiły regały na materiały do decou. Oto pierwsza z nich, prosta, w sielskim klimacie, po mojemu :-)

Materiały: farby kredowe, akrylowe, serwetka, papier klasyczny, duuuużo matowego lakieru (do kredówek wolę wosk lecz papier klasyczny potrzebuje lakieru)

12 komentarzy:

 1. Świetna skrzyneczka!! Moje serwetki są ładnie upchnięte w olbrzymiej takiej skrzynce, którą od 1,5 roku jeszcze nie pomalowałam!! Pozdrawiam i zapraszam do mojego Candy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pudełeczko super, ale ja bym ich musiała mieć najmarniej z 15 szt żeby pomieścić moje serwetki :-)Motyw z ptaszkiem jest rewelacyjny.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładna skrzynka wyszła

  OdpowiedzUsuń
 4. Szewc bez butów chodzi, skąd ja to znam ;-) pudełko idealne na serwetki :-) nie wiedziałam, że ta serwetka jest jeszcze w takim kolorze! pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. brak mi słów by godnie opisać te prace!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękna, idealnie wszystko dobrane.

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniu Twoje prace mnie zachwycają.
  chylę czoła
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń